Aké sú výhody využitia internetových peňaženiek pri hraní v online kasínach a pri športovom stávkovaní?

výhody využitia internetových peňaženiek pri hraní v online kasínach a pri športovom stávkovaní

Ak si plánuješ zahrať v online kasíne a súťažiť o skutočné peniaze, je dôležité zvážiť vhodnú platobnú metódu. Najlepšie je si zvoliť takú, ktorá ti umožní vkladať peniaze na tvoj herný účet a tiež si vybrať svoje výhry.

Internetové peňaženky patria v súčasnosti k veľmi používaným platobným metódam v online kasínach. Na trhu existuje veľké množstvo možností a dnes sa pozrieme na tie najpopulárnejšie z nich. V článku sa tiež dozvieš, prečo si internetové peňaženky získali takú veľkú popularitu medzi hráčmi v online kasínach.

Aké sú výhody využitia internetových peňaženiek?

Ich použitie je jednoduché a bezpečné

Platby cez e-peňaženku sú veľmi jednoduché. Už nemusíš zdieľať citlivé údaje z tvojej bankovej karty ani zadávať dlhé čísla účtu vo svojom internetovom bankovníctve. Na to, aby si cez e-peňaženku uskutočnil platbu potrebuješ iba prihlasovacie meno a heslo k tvojmu účtu. Ak máš e-peňaženku nainštalovanú vo svojom mobilnom zariadení, platba je zrealizovaná jediným kliknutím.

Jedna metóda pre vklady aj výbery

Pri niektorých platobných metódach sa môžeš stretnúť s obmedzeniami pri výbere svojich výhier z kasína. S elektronickou peňaženkou na tento problém nenatrafíš pretože ti umožnia nielen peniaze vložiť, ale aj vybrať.

Peniaze na účet vložíš okamžite 

Peniaze, ktoré vložíš, sa na tvojom hráčskom účte zobrazia do niekoľkých sekúnd. Na druhej strane bankové prevody a platby kartou môžu trvať až niekoľko dní. Internetové peňaženky spoločne s kryptomenami, ponúkajú najrýchlejšie riešenie pre výbery z hráčskeho účtu.

Benefity a odmeny pre používateľov e-peňaženiek

Takmer všetky online kasína ponúkajú hráčom rôzne bonusy. Niektoré kasína však ponúkajú špeciálne bonusy pre používateľov elektronických peňaženiek, na ktoré by si s inou platobnou metódou nemal vôbec nárok. Vlastné odmeny a výhody ti môže poskytnúť aj spoločnosť , ktorá internetovú peňaženku vlastní. 

Tu sú niektoré z najlepších e-peňaženiek, ktoré môžeš použiť na hranie v online kasíne a športové stávkovanie:

internetová peňaženka neteller

E-peňaženka Neteller je obľúbená nielen medzi miliónmi hráčov online kasín, ale aj medzi ľuďmi, ktorí radi nakupujú cez internet. Dobitie e-peňaženky je spravidla spoplatnené nízkou sumou. Elektronické prevody finančných prostriedkov na tvoj bankový účet sú bezplatné. Vklady a výbery v online kasínach s použitím Netelleru sú tiež bezplatné. Poplatky pri výbere sa môžu líšiť v závislosti od použitej metódy. Neteller tiež ponúka promo akcie v podobe zliav u rôznych obchodníkov.

Skrill recenzia

Pri Skrill nemáš obmedzený maximálny limit pri výberoch. Vklady na tvoj Skrill účet sú spoplatnené poplatkom vo výške 1% z hodnoty transakcie. Platby na internete, prijímanie peňazí, výbery na bankový účet a platby za hazard sú bezplatné. Ďalším príjemným faktom je, že e-peňaženka Skrill je dostupná aj v českom jazyku. Každý mesiac prináša exkluzívne výhody pre hráčov kasín, tipérov, počítačových hráčov aj nadšencov online nákupov.