Ako môžem kontaktovať zákaznícku podporu Neteller?

zakaznicka podpora neteller

V súčasnej dobe, keď čoraz viac ľudí preferuje elektronické platobné systémy, je Neteller jedným z najobľúbenejších poskytovateľov digitálnych platieb. Ak sa stretneš s otázkami, problémami alebo potrebuješ jednoducho poradiť, Neteller ti ponúka efektívnu zákaznícku podporu, ktorá ti s riešením tvojich problémov rada pomôže. Na výber máš niekoľko spôsobov, ako rýchlo a jednoducho kontaktovať zákaznícku podporu Neteller. V prípade bežných otázok je najrýchlejšou a najpohodlnejšou možnosťou zavolať alebo využiť živý chat. Podporu však môžeš kontaktovať aj e-mailom alebo prostredníctvom sociálnych sieti.

Ak si vyberieš možnosť kontaktovať zákaznícku podporu e-mailom alebo kontaktným formulárom, uisti sa, že použiješ e-mailovú adresu priradenú k tvojmu účtu a nezabudni uviesť svoje 12-miestne Neteller ID, ktoré nájdeš po prihlásení sa do tvojho účtu.

VIP Live Chat

Najrýchlejší spôsob, ako kontaktovať podporu Neteller, je prostredníctvom VIP Live Chatu, ktorý je dostupný po prihlásení sa do tvojho účtu. Tento live chat je k dispozícii 24/7, avšak môžu ho využiť iba zákazníci so statusom VIP.

E-mail a kontaktný formulár

Ďalším zo spôsobov, ako kontaktovať zákaznícku podporu Netelleru, je prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára, ktorý nájdeš na ich webovej stránke. Pred odoslaním správy sa uisti, že si svoj problém podrobne opísal a poskytol všetky potrebné identifikačné údaje. Odpoveď od zákazníckej podpory možeš očakávať do 2 pracovných dní.

Čo robiť, ak bol môj účet deaktivovaný alebo uzavretý?

V prípade deaktivácie účtu ti odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu Netelleru priamo prostredníctvom hovoru. Pre rýchle overenie pri tom použi tvoje skutočné telefónne číslo a priprav si odpovede na tvoje bezpečnostné otázky. Ak bol tvoj účet uzavretý spoločnosťou Neteller, je pravdepodobné, že opätovné otvorenie už nebude možné.

Čo robiť, ak bola moja Net+ Mastercard stratená alebo odcudzená?

V prípade stratenia alebo odcudzenia predplatenej Net+ karty bezodkladne kontaktuj zákaznícku podporu Netelleru na čísle +44 20 7526 9219 a požiadaj o zrušenie karty. Pamätaj, však na to, že finančné prostriedky v prípade odcúdzenia budú na tvoj účet vrátené len v prípade okamžitého zrušenia karty.