Aký je rozdiel medzi osobným a obchodným účtom v Skrill?

Aký je rozdiel medzi osobným a obchodným účtom v Skrill?

Spoločnosť Skrill poskytuje dva typy účtov – osobné a obchodné, v závislosti od toho, ktorú zo služieb Skrill sa rozhodneš využívať. Rozdiel medzi nimi spočíva v ich účeloch a štruktúre poplatkov. Viac o internetovej peňaženke Skrill sa dozvieš tu.

Rozdiel medzi osobným a obchodným účtom v Skrill

Osobný účet v Skrill

Osobný účet je určený pre jednotlivcov, ktorí chcú využívať Skrill na online platby a prevody medzi rodinou a priateľmi. Účet je registrovaný na meno jednotlivca, a všetky platby a platobné nástroje musia byť pripojené k jeho osobným údajom. V tomto článku ťa prevedieme procesom, ako zaregistrovať a overiť účet v Skrill.

Obchodný účet v Skrill

Na druhej strane, obchodný účet je vhodný pre podnikateľov, ktorí chcú využívať Skrill ako platobnú možnosť pre svojich zákazníkov. Tento účet je registrovaný na meno spoločnosti a vyžaduje údaje zástupcu spoločnosti. Vklady a výbery sa vykonávajú na bankový účet vedený na meno zástupcu firmy alebo spoločnosť.

Ak žiadaš o obchodný účet, budeš potrebovať plne funkčnú webovú stránku a poskytnutie detailného popisu tvojho podnikania. Skrill ťa počas overovania požiada aj o oficiálny registračný dokument tvojej spoločnosti.