Rýchly a pohodlný nákup a predaj kryptomien s Neteller Crypto

Rýchly a pohodlný nákup a predaj kryptomien s Neteller Crypto

Služba Neteller Crypto je k dispozícii pre majiteľov internetovej peňaženky Neteller. Táto služba umožňuje pohodlný nákup a predaj kryptomien. Spoločnosť Neteller ju zaviedla v roku 2018, čo bolo krátko po tom, ako s rovnakou službou prišla internetová peňaženka Skrill. Ak už máš Neteller účet, odteraz môžeš okamžite nakupovať a predávať viac ako 50 digitálnych mien bez potreby otvárať ďalší účet alebo prejsť ďalším overením.

Aké výhody prináša služba Neteller Crypto?

Nákup kryptomien cez Neteller má niekoľko výhod. Jednou z týchto výhod je, že nemusíš otvárať nový krypto účet, pretože môžeš použiť svoj existujúci Neteller účet. Okrem toho ti už netreba absolvovať dodatočné overenie účtu, takže nakupovať a predávať kryptomeny je veľmi pohodlné. Vybrať si môžeš z viac ako 40 rôznych digitálnych mien. A pravdepodobne najväčšou výhodou je, že obchody s kryptomenami cez Neteller sa zaraďujú do vernostného programu Knect a Neteller VIP programu, čo ti otvára dvere k ďalším benefitom.

Krypto výbery

Neteller už v niektorých krajinách umožňuje aj krypto výbery. Prostredníctvom niekoľkých kliknutí si môžeš zameniť FIAT menu na kryptomenu a poslať si ju na svoju Bitcoin alebo Ethereum adresu.

Medzi podporovanými kryptomenami sú: 0x, Aave, Ankr, Avalanche, AVAX, Balancer, Bancor, Band, Bitcoin, Bitcoin Cash, Cardano, Celo, Chainlink, Compound, Curve, Dfinity, Decentraland, Dogecoin, EOS, Ethereum, Ethereum Classic, Graph, IOTX, Litecoin, Loopring, Maker, NuCypher, Numerai, OMG Network, Polygon, Shiba Unu, Skale, Solana, Stellar Lumens, Storj, SushiSwap, Synthetix, Tezos, UMA, Uniswap, Cosmos, Dash a Kyber.

Aké su limity pri krypto obchodoch?

Každá kryptomena má svoju vlastnú minimálnu hodnotu. Vo väčšine prípadov je to približne 1 USD. Maximálna hodnota transakcie sa líši podľa toho, aký typ Neteller účtu máš.